+420 608 281 854 info@uverybezruceni.cz

Úvěr bez zajištění

Podnikatelský úvěr bez zajištění nemovitostí

Poskytování půjček/úvěrů bez ručení nemovitostí v částkách nad 100.000,- Kč není od roku 2008 na českém trhu příliš obvyklou záležitostí. Právě proto jsem velice rádi, že Vám můžeme tento produkt jako převratnou novinku představit.

U produktu Podnikatelský úvěr bez zajištění se nijak nesledují registry  (Solus, CBCB, CNCB), nehodnotí se účelovost financování a není vyžadováno zajištění nemovitostí. K jeho realizaci stačí doložit několik základních podkladů a do 24 hodin můžete peníze mít na účtu.

Pro úspěšnou realizaci podnikatelského úvěru bez ručení je nutná minimálně roční reálná aktivita – podnikatelský úvěr není určen pro začínající firmy.

Nedůležitější výhody našeho podnikatelského úvěru

 • Nejrychlejší zpracování na trhu
 • Není vyžadováno zajištění nemovitostí
 • Možnost předčasného splacení kdykoli (kalkulačka úspory zde)
 • Žádné Rozhodčí doložky, žádné Notářské zápisy
 • Nevadí negativní historie v registrech

Pro koho je úvěr určen?

Produkt je zacílen na firmy (fyzické či právnické osoby), podnikající déle než jeden rok, mající sídlo na území ČR, a vlastněné osobami, které mají trvalý pobyt v ČR. Takový žadatel nemusí být v té nejlepší ekonomické kondici, nicméně společnostem v platební neschopnosti, exekuci apod. úvěr poskytnout nelze. Při posouzení poptávky se nenahlíží do registrů BRKI, NRKI a SOLUS, ale zkoumají se záznamy v aplikaci Cribis.

Proč nebankovní úvěr bez ručení s námi?

Mimobankovním financováním se zabýváme bezmála 12 let. Vzhledem ke zkušenostem, získaným realizací více než 3500 klientů, dokážeme velice dobře odhadnout, co je pro našeho zákazníka podstatné a nabídnout mu řešení, které je pro něho nejvhodnější.

 • NIKDY neúčtujeme jakékoli poplatky před realizací úvěru bez ručení
 • Požadujeme jenom naprosté minimum nezbytných podkladů
 • Jsme tu pro Vás déle a častěji než ostatní
 • Každý náš klient dostane přiděleného vlastního úvěrového specialistu

Když říkáme, že neúčtujeme žádné poplatky, tak to znamená že žádný klient od nás neuslyší jakýkoli nárok na jakoukoli (i jakkoli pojmenovanou) finanční částku, kterou by musel uhradit před vlastní realizací jeho podnikatelského úvěru bez ručení.
Nechceme po klientech nic ani po realizaci – naše služby jsou v tomto případě ZCELA ZDARMA.

Nejdůležitější parametry úvěru bez ručení

 • Úroková sazba od 2,5% p.m.
 • Splatnost úvěru 12 až 18 měsíců
 • Předčasné splacení je možné kdykoli
 • Více informací o produktu naleznete níže

Co je třeba udělat?

Stačí pouze vyplnit a odeslat formulář. Vám přidělený specialista se s Vámi spojí během krátké doby a povede Vás cestou zpracování a následné realizace – bude-li Vaše poptávka úspěšně schválena.

Nenabízíme co nemůžeme a neslibujeme nemožné.

Vlastnosti podnikatelského úvěru bez ručení podrobně

Podnikatelský úvěr bez ručení je jednoznačně jedním z nejpopulárnějších finančních produktů, které se na našem úvěrovém trhu kdy objevily. Jeho možnosti využití sahají od investičním záměrů, přes běžné finanční potřeby až po konsolidace závazků, tedy využití vskutku velmi široké.
Produkt je svými vlastnostmi, z nichž je nejpodstatnější rychlost poskytnutí, předurčen stát se velmi dobrým řešení pro širokou skupinu žadatelů, kteří nemají k dispozici nemovitost vhodnou k zajištění jiných úvěrů a kteří žádají to nejlepší, co český nebankovní finanční trh může nabídnout.

Žádné poplatky

U našeho podnikatelského úvěru bez ručení nemovitostí se nemusíte obávat setkání s jakýmikoli poplatky, kterými jiné společnosti zatěžují své klienty proto, aby si vydělaly i když žadatel úvěr nezíská.
Nejenom že u nás nenajdete žádné poplatky předem. Za zpracování a realizaci neúčtujeme žadateli ŽÁDNÉ ODMĚNY/PROVIZE, které jsou běžné u jiných společností.
Pracujeme pro naše klienty zcela zdarma a to i v případě neschválení konkrétní úvěrové poptávky!

Registry

Registry BRKI, NRKI a SOLUS zkrátka a dobře neřešíme. Při posuzování poptávek se nahlíží pouze do databáze aplikace Cribis.

Potřebné podklady

Ke každé poptávce po financování (nejenom nebankovní) je třeba doložit podklady, které konkrétní produkt vyžaduje. Důvodem dokládání dokumentů je ověření bonity žadatele a dalších, jím deklarovaných informací. V našem případě se obejdete pouze se základními podklady, jejichž seznam Vám rádi poskytneme v případě, že vyplníte žádost o úvěr nebo nám zavoláte na níže uvedený telefon.

Podmínky předčasného splacení

Produkt nebankovní úvěr bez ručení je možné předčasně splatit kdykoli během pravidelného splátkového kalendáře bez ohledu na stáří úvěru. Proces předčasného splacení je velmi jednoduchý a rychlý. Ještě zajímavější je skutečnost, že předčasné splacení úvěru je zcela bez úrokové sankce a bez jakýchkoli dalších poplatků – tedy ÚPLNĚ ZDARMA.
Kalkulačka níže znázorňuje, jaké úspory můžete předčasným splacením.

Parametry podnikatelského úvěru bez ručení

Poskytovaná částka

Poskytovanou částkou se rozumí čistá úvěrová jistina, kterou je možné v rámci běžného režimu úvěrem poskytnout žadateli.
Tato částka je vyplácena zpravidla na běžný účet žadatele následující den po oboustranném podpisu smluvní dokumentace poskytovatelem a žadatelem/budoucím dlužníkem. Financovanou jistinu (nebo její část) je možné také vyplatit na cizí účet, který žadatel předloží, například v případě refinancování závazků žadatele. zpět na seznam

Typ splátky

Náš nebankovní úvěr bez ručení je poskytován vždy s tvz. konstantní splátkou. Tato splátka obsahuje úmor jistiny úvěru společně s poměrným úmorem úroku. zpět na seznam

Doba splatnosti

Splatnost úvěru bez ručení je možné sjednat v rozsahu 12 až 18 měsíců. Úvěr lze kdykoli během této splatnosti kdykoli uhradit částečně či úplně bez jakýchkoli nároků na pokuty či poplatky. zpět na seznam

Úroková sazba

Úrok podnikatelského úvěru bez ručení je konstantní a obsahuje jak úmor dlužné jistiny, tak i platbu úroku za daný měsíc. zpět na seznam

Požadované příjmy

Vzhledem k povaze úvěru bez ručení, a hlavně faktu, že se jedná o nezajištěný produkt, je samozřejmě zcela na místě žádat od klienta alespoň základní informace o jeho příjmech. Osoby samostatně výdělečně činné dokládají tři poslední po sobě jdoucí výpisy z běžného bankovního účtu a právnické osoby standardní účetní uzávěrku. zpět na seznam

Sledování registrů

Jak již bylo výše uvedeno, nesledujeme registry BRKI, NRKI a SOLUS. zpět na seznam

Zajištění nemovitostí

Pro úspěšnou realizaci podnikatelského úvěru není vyžadováno zajištění nemovitostí.  zpět na seznam

Poplatky předem

Při realizaci našeho úvěru se nemusíte obávat jakýchkoli finančních nároků z jakékoli strany, a to ani jako provize/odměny při úspěšném schválení. Zkrátka pro Vás pracujeme zcela zdarma. zpět na seznam

Exekuce

Pravomocné (i nepravomocné) exekuční řízení jsou pro realizaci úvěru bez ručení jednoznačnou překážkou a nelze jím tyto závazky konsolidovat. Totéž platí o nařízené, nebo již proběhnuvší insolvenci. Nebankovní úvěr pro podnikatele nelze řešit ani v případě podaného návrhu na insolvenci. zpět na seznam